Η εταιρεία Βυθός - Κοτσέκογλου - Κελλής Ο.Ε. δραστηριοποιείται από το 2005 στο χώρο των καταδυτικών εργασιών και μεγάλη εμπειρία σε υποθαλάσσιες εργασίες, η οποία εξυπηρετεί την περιοχή της Χίου και των γύρω περιοχών. Το έμπειρο προσωπικό, εκτελεί υποβρύχιες εργασίες σε ιχθυοκαλλιέργειες και καλλιέργειες μυδιών, πάντα σύμφωνα με προκαθορισμένες διαδικασίες. Διαθέτοντας την κατάλληλη υποδομή και έμπειρο προσωπικό η εταιρεία Βυθός προσφέρει στους πελάτες της άριστη και άμεση εξυπηρέτηση.
Η εταιρεία Βυθός - Κοτσέκογλου - Κελλής Ο.Ε. δραστηριοποιείται από το 2005 στο χώρο των καταδυτικών εργασιών και μεγάλη εμπειρία σε υποθαλάσσιες εργασίες, η οποία εξυπηρετεί την περιοχή της Χίου και των γύρω περιοχών.